Oczka

Producent oczek obuwniczych

Jesteśmy również producentem oczek obuwniczych. Wbrew swojej nazwie, to rozwiązania, które znajdują zastosowanie również w innych branżach. Oczka kaletnicze, bo również tak się je nazywa, są wykorzystywane przy produkcji butów, ale też toreb, plecaków oraz worków. Warto dodać, że metalowe oczka używane są również w scrapbookingu, a więc sztuce własnoręcznego tworzenia albumów ze zdjęciami oraz sentymentalnymi rodzinnymi pamiątkami.

Oczka obuwnicze powinny spełniać dwa podstawowe warunki. Po pierwsze – być mocne. To szczególnie istotne, ponieważ podczas przedziewania i napinania sznurówek działają na nie spore siły. Z podobne względu powinny też dysponować solidnym mocowaniem, by w miarę eksploatacji nie wypaść z dziurki, której obramienie stanowią. Drugim istotnym czynnikiem jest wymiar estetyczny, ponieważ z racji swej dość eksponowanej funkcji, oczka kaletnicze wpływają na wygląd butów, toreb i plecaków.

Jesteśmy producentem oczek obuwniczych w różnych rozmiarach. W naszej ofercie znajdą Państwo oczka o średnicy od 4 do nawet 12 mm. Te największe sprawdzają się przy produkcji plandek, osłon i namiotów.