Nity

Producent nitów kaletniczych

Jesteśmy producentem nitów kaletniczych. Nity znajdują szerokie zastosowanie w produkcji, a raczej wykończeniu, torebek, plecaków, sakiewek, worków i walizek. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania różnego typu – nity o zróżnicowanym kształcie i kolorze, a także elementy jedno oraz dwustronne. Szerokie zastosowanie nitów kaletniczych nie ogranicza się jedynie do wyrobu torebek i podobnych dodatków. Coraz częściej używa się ich bowiem przy wykańczaniu odzieży, szczególnie zaś okryć wierzchnich. Nity kaletnicze z powodzeniem więc sprawdzają się w produkcji kurtek płaszczy oraz kamizelek.

Wielkim atutem prezentowanych rozwiązań jest ich walor estetyczny. Dzięki nitom zarówno tkaniny, jaki i skóry oraz ich imitacje, zyskują bardziej szlachetny i solidny wymiar. Nity kaletnicze dodają odzieży sznytu, elegancji i niekiedy też bardziej wytwornego charakteru. Przywodzą na myśl galowe mundury, z drugiej jednak strony – kojarzą się z ćwiekami, przez to zaś ze stylem i modą właściwymi dla „twardych facetów”, miłośników ostrego brzmienia i szybkich maszyn. Sporo w tym prawdy, ponieważ nity kaletnicze służą też do wykańczania kurtek i okryć motocyklistów.

Jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonego producenta nitów kaletniczych, pozostajemy otwarci na Wasze pytania.

Kółka , półkola oraz ramki metalowe

Oferujemy również inne rozwiązania sprawdzające się w kaletnictwie. Kółka, półkola oraz ramki metalowe to elementy, bez których trudno wyobrazić sobie dobrze zaprojektowaną i uszytą torebkę. Metalowe detale doskonale sprawdzają się jako mocowanie pasków i uchwytów, zarówno w torebkach damskich, jak i dużych torbach podróżnych oraz plecakach. Aby prawidłowo spełniać swoje funkcje, kółka kaletnicze powinny być wykonane z wysokiej jakości, odpornych na zniszczenia stopów. Zapewniamy, że oferowane przez nas ramki metalowe, kółka oraz półkola spełniają te wymogi.